Antologia tekstów uczestników Turnieju Jednego Opowiadania już jest dostępna!

Czytasz, ale masz dość opasłych tomów, które tylko zajmują miejsce na półce, ważą wiele megabajtów na czytniku czy też nie mieszczą się w bagażu podręcznym? A może by tak poczytać opowiadania, do tego krótkie, bardzo krótkie, takie w sam raz na jeden raz.

Tak do czytania w kolejce w sklepie, podczas przerwy na papierosa, w czasie reklam telewizyjnych czy w oczekiwaniu na spóźniający się autobus lub tramwaj? Może zamiast przeglądać fejsa czy twittera, albo zamiast gapić się na nowe zdjęcia na insta, warto poczytać literaturę? Owszem, nie jakąś tam wybitną, genialną i zniewalającą. Ale to jednak słowa, historie, przeżycia. Napisane, przemyślane, opublikowane, w jeden tom złożone. Zatem może warto poświecić tę chwilę, sięgnąć po tekst i przeczytać. Ot tak, po prostu, bez zobowiązań. Pierwszy tom Antologii tekstów uczestników Turnieju Jednego Opowiadania zapewni to bez najmniejszych problemów.

Wersje do pobrania: PDF (4,96MB) / MOBI, EPUB (paczka zip 1,4 MB)

Autorzy tekstów (w kolejności alfabetycznej): Konrad Antczak, Jacek Bąk, Sławomir Domański, Krzysztof Majtyka, Marek Palutkiewicz, Julita Paprotna, Szymon Różycki, Patryk Rykała, Mateusz Szkop, Martyna Ujma, Jakub Wawrzyńczak, Michał Wilk, Marta Wojtyra.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie oraz w samej publikacji. Miłej lektury!